РЕМОНТ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ, ДАЧ ТА КВАРТИР
Компанія «Elite House» здійснює ремонт заміських будинків, котеджів, квартир і апартаментів, втілюючи тим самим Ваші мрії та фантазії. Зараз стільки нових химерних матеріалів для оздоблення, що очі розбігаються. Ми допоможемо максимально грамотно використовувати цей різновид, підберемо оптимальний варіант відповідно до бюджету та якості.
Етапи ремонту
Етап 1
Дизайн-проект, визначаються характеристики планування приміщень, монтажу та прокладки комунікацій. У дизайн-проекті всі деталі та елементи інтер'єру повинні гармоніювати один з одним.
Етап 2
Узгодження в органах, що здійснюють нагляд за прокладанням та облаштуванням доріг. Це особливо необхідно, якщо ремонт проводиться в житловому будинку багатоквартирного будинку. Тут головна вимога, щоб всі ці роботи не порушували єдину систему інженерних споруд і не створювали небезпеки для інших мешканців будинку.
Етап 3
Процес обробки будинку або квартири, який також має свою послідовність. Спочатку всі приміщення готуються до так званої чистової обробки. Для цього необхідно вирівняти поверхню стелі, стін і підлоги. Весь цей процес виконується зверху вниз.
Етап 4
Завершальна робота. Робиться це в тому ж порядку. Почніть з фарбування стель або встановлення підвісних стель. Потім приступають до обробки стін: фарбування, обклеювання шпалерами, оздоблення стіновими панелями або плиткою. Важливим моментом є грунтовка перед кожним шаром шпаклівки, фарбування або обклеювання шпалерами. Після цього починається ремонт підлог. Укласти паркет, плитку або лінолеум. А потім встановлюють двері, молдинги та плінтуса.
Етап 5
Комплектація житлових приміщень завершується встановленням сантехнічних частин, розеток, вимикачів, світильників та встановленням декоративних елементів.
Ванні кімнати
Гардеробні
Вітальні
Кухні
Офіси та кабінети
Дитячі кімнати
Холи та коридори
Спальні
ОТРИМАТИ КОШТОРИС / ПРОЕКТ
Безкоштовний детальний кошторис
Якщо у вас є власний проект / ескізи, прикріпіть файл
Ваш проект / ескізи
© Copyright 2013 - 2023. Ми будуємо найкращі будинки вже 10 років ♥
© Copyright 2013 - 2023. Ми будуємо найкращі будинки вже 10 років ♥